چگونه یک خرید مناسب داشته باشیم
  • شنبه, 18 آبان,1398
  • 1 نظر
  • 754 بازدید

شاید بهترین روش برای اینکه یه خرید درست و مناسب داشته ابشید انتخاب از بین برندهاست. چون برندها برای اینکه بخوان دچار کم فروشی ویا سایر موارد رو در فروش شما وارد کنند باید هزینه بیشتری از یه مغازه نا اشنا پرداخت کنند. از طرفی دیگه با توجه به امکانات ایجاد شده از طریق اینترنت شما میتونید به تمام ویژگی های هی محصول واقف باشید و در نتیجه انتخابتون کاملا اگاهانه و هوشمندمیشه. و البته یه حسن دیگه برند ها اینکه شما از برند هاانتظار خدمات پس از فروش بیشتری میتونید انتظار داشته باشید.
این خرید برند یه روی دیگه هم میتونه داشته باشه و اونم خرید یه محصول برند از مغازه های غیر از نمایندگی های مجاز اون محصوله. بذارید یه مثال بزنم. من مدتی در کفش فروشی کار میکردم. در مدتی که اونجا بودم کتونی های ایدیداس با نمای اصلی ولی کیفیت درجه چهار به فروش می رسید. فروشند مدام به شما یاد اوری میکرد که مانمایندگی ادیداس یا سایر کفشهای خارجی نیستیم پس گارنتی نداریم ولی این رو من خودم از دوبی وارد کردم و کیفیتش خیلی خوبه. شما با یه هزینه نه به اندازه نمونه اصلی بله با مقداری کمتر از ما میخریدید و پس از شیش ماه می دید که این اون چیزی که باید باشه نیست. به واقع این بدترین روش خرید. دلیل این میزان از کم فروشی اینکه اون ادم برند خودش رونداره و ممکنه امروز با اسم کفش … مغازه ای در جایی داشته باشه و فردا اون در جایی دیگه بااسم دیگه.
رهیافت دیگه هم هست و اونم خرید از فروشگاه های زنجیره ای هست. اونهااولا به شما حق انتخاب میدن و ثانیا با توجه به این دارای برند هستن سعی میکنن تا برند خودشان رو خراب نکنند.و البته خیلی هاشون دارای خدمات پس از فروش هم هستند.
استفادهاز فروشگاه های اینترنتی یکی از روشهای خیلی خوب دیگهاست. مثلا شما میتونید خیلی از محصولات رو ایم روزها از دی جی کلا خریداری کنید.

منبع: اینترنت

 
نظرات
- 1398/09/20 04:26 ب.ظ

comment

نظر خود را وارد نمایید
مقایسه